Pracownik Działu Obsługi Klienta- Łódź, Bałuty

Agencja Pracy Tymczasowej Work Temps wpisana do rejestru pod nr certyfikatu 397 poszukuje:

Miejsce pracy: Łódź

Pracownik Działu Obsługi Klienta

Zadania:
• Profesjonalna telefoniczna obsługa Klientów (obsługa połączeń przychodzących)
• Nawiązywanie kontaktów z Klientami, budowanie długofalowych relacji
• Praca w systemie zmianowym zgodnie z ustalonym grafikiem

Oferujemy:
•Pełne przygotowanie merytoryczne oraz praktyczne podczas szkolenia wstępnego
• Wynagrodzenie podstawowe oraz indywidualnie
• Stabilne zatrudnienie przez agencję pracy tymczasowej na podstawie umowy o pracę tymczasową
• Dobre i przyjazne warunki pracy
• Możliwość zdobycia doświadczenia
• Możliwość pracy na 1/2, 3/4 lub 1 etat

Nasze oczekiwania:
• Wykształcenie min. średnie
• Dobra znajomość obsługi programów pakietu MS Office
• Komunikatywność
• Motywacja i zapał do pracy
• Chęć uczenia się i nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów

CV prosimy przesłać za pomocą formularza na naszej stronie lub na adres biuro@worktemps.com.pl